Tématická fotografie

Příběhy, kostýmy a zvířata. Pohádkové scény s koňmi, liškami, vlky, dravci nebo rysem. Stačí si jen vybrat, které z nich je Vám nejbližší a zbytek nechat na mně.
Jelikož je fotografování náročnější na koordinaci, jsou termíny vyhlášeny vždy dopředu a je možné si z nich vybrat podle toho, s jakým zvířetem si fotografie přejete. Termíny se vyhlašují vždy 2x do roka (začátek prosince a začátek srpna), pokud máte zájem, napište a já se Vám, až to bude aktuální, přednostně ozvu.

Tématická fotografie

Jak tématické fotografování probíhá?

Přípravy na fotografování probíhají v ateliéru ve Dvoře Králové již od rána. Na jeden termín tématického fotografování jsou vždy objednáni jen dva klienti, aby to pro zvířata nebylo náročné. Příjezd klientů je mezi 8-9 hod, postupně probíhají přípravy, výběr kostýmů, líčení, česání. Poté společně odjedeme na místo fotografování (do přírody), kde na nás již zvířata budou čekat.

Samotné fotografování pak trvá přibližně 1,5 hodiny.

Líčení a výběr kostýmu je vždy o spolupráci a tak se nemusíte bát, že by Vám bylo přiděleno něco, co by nesedlo k Vaší osobnosti.

 

Tématické fotografování obsahuje:

LÍČENÍ, ÚČES, STYLING
ZAPŮJČENÍ KOSTÝMŮ, ŠATŮ A REKVIZIT
ZAPŮJČENÍ ZVÍŘAT (včetně odborné asistence)
6 ks VÝSLEDNÝCH FOTOGRAFIÍ, RETUŠOVANÝCH (v plné velikosti v elektronické podobě)

Cena: 9800 Kč

 

Soukromé tématické fotografování lze dohodnout v libovolném termínu a za podmínek, které Vám budou vyhovovat. Cena dle náročnosti. 

Téma VLCI

Téma LIŠKY

Téma KONĚ

Téma DRAVCI