Tématická fotografie

Příběhy, kostýmy a zvířata. Pohádkové scény s koňmi, liškami, vlky a dravci. Stačí si jen vybrat, které z nich je Vám nejbližší a zbytek nechat na našem týmu.
Jelikož je fotografování náročnější na koordinaci, jsou termíny vyhlášeny vždy dopředu a je možné si z nich vybrat podle toho, s jakým zvířetem si fotografie přejete. Termíny se vyhlašují vždy 2x do roka a informace o jejich obsazenosti se průběžně objevují na FB stránkách.

Tématická fotografie

Jak tématické fotografování probíhá?

Tématické fotografování lze sjednat soukromě, kdy se celý tým bude věnovat pouze Vám nebo se můžete objednat na mnou vyhlášený termín a přidat se tak společně s dalšími dvěma zájemci k většímu fotografování.

Velké společné tématické fotografování: Zvířata jsou vždy dohodnuta předem na daný termín, na který je možné se přihlásit na mailu nebo na facebooku (zájemci budou zařazeni na předběžný seznam a termíny jim budou poslány přednostně, zbylé termíny pak budou vyhlášeny na zdi facebooku).

Přípravy probíhají od brzkého rána a fotografování pak trvá přibližně 2 hodiny.

Líčení a výběr kostýmu je vždy o spolupráci a tak se nemusíte bát, že by Vám bylo přiděleno něco, co by nesedlo k Vaší osobnosti.

 

Tématické fotografování obsahuje:

LÍČENÍ, ÚČES, STYLING
ZAPŮJČENÍ KOSTÝMŮ, ŠATŮ A REKVIZIT
ZAPŮJČENÍ ZVÍŘAT (včetně odborné asistence)
6 ks VÝSLEDNÝCH FOTOGRAFIÍ, RETUŠOVANÝCH (v plné velikosti v elektronické podobě)

Cena: 8900 Kč

 

Soukromé tématické fotografování lze dohodnout v libovolném termínu a za podmínek, které Vám budou vyhovovat. Cena dle náročnosti. 

Téma VLCI

Téma LIŠKY

Téma KONĚ

Téma DRAVCI